58ªCarnevale carsico 2027Sfilata di carnevale 2027

Program 39. Kraškega pusta 2006
Sobota18februar 2006
  1. 11.00

    Predstavitev 39. Kraškega pusta

    Predstavitev 39. Kraškega pusta ter otvoritev fotografske razstave »Naš pust v objektivu Marija Magajne« v razstavni dvorani sklada Mitja Čuk na Opčinah.
Četrtek23februar 2006
  1. 17.00

    Mimohod Kralja in Kraljice

    Mimohod po openskih ulicah Vašega Veličanstva Kralja in Kraljice.
  2. 20.30

    Otvoritev pustne razstave in žrebanje startne liste

    V Prosvetnem domu na Opčinah otvoritev pustne razstave otroških del osnovne šole »Avgust Černigoj« iz Proseka. Žrebanje startne liste vozov in skupin mask ter nastop humoristk Vanke in Tonce. Ob 20-letnici smeha Klub ljubiteljev baletne umetnosti Divača predstavlja »Zaklad Škocijanskih jam«.
Petek24februar 2006
  1. 20.30

    Defile otroških mask in »Miss Kraškega pusta«

    V Prosvetnem domu na Opčinah defile otroških mask in proglasitev »Miss Kraškega pusta«. Prvič bo na Kraškem pustu nastopil »Mini cirkus Buffetto«. Večer bo po voučje vodil stari Marucelli Boj. Otvoritev pustne razstave otroških del osnovne šole »France Bevk« iz Opčin.
Sobota25februar 2006
  1. 14.00

    Sprevod 39. Kraškega pusta

    Gostje
    Skupina »Vrbiške šjme« (Ilirska Bistrica)
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje na trgu Brdina

    Nastop plesne skupine »Plesna skupina Bast« iz Ljubljane ter žonglerji iz Ljubljane »Cirkus pri koritu«.
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču Prosvetnega doma

    Nastopali bodo godba »Dej še an litro«, žonglerji »Cirkus pri koritu« in »Harmonikarice Zupan« iz Mengša. Delovali bodo dobro založeni kioski z vročimi pijačami ter mastnimi klobasami v režiji SK Brdina, tabornikov RMV in pevskega zbora Tabor.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2006

Program 39. Kraškega pusta 2006

Dnevi 4Dogodki 7

Sobota, 18. februar 2006

11.00Predstavitev 39. Kraškega pusta
Predstavitev 39. Kraškega pusta ter otvoritev fotografske razstave »Naš pust v objektivu Marija Magajne« v razstavni dvorani sklada Mitja Čuk na Opčinah.

Četrtek, 23. februar 2006

17.00Mimohod Kralja in Kraljice
Mimohod po openskih ulicah Vašega Veličanstva Kralja in Kraljice.
20.30Otvoritev pustne razstave in žrebanje startne liste
V Prosvetnem domu na Opčinah otvoritev pustne razstave otroških del osnovne šole »Avgust Černigoj« iz Proseka. Žrebanje startne liste vozov in skupin mask ter nastop humoristk Vanke in Tonce. Ob 20-letnici smeha Klub ljubiteljev baletne umetnosti Divača predstavlja »Zaklad Škocijanskih jam«.

Petek, 24. februar 2006

20.30Defile otroških mask in »Miss Kraškega pusta«
V Prosvetnem domu na Opčinah defile otroških mask in proglasitev »Miss Kraškega pusta«. Prvič bo na Kraškem pustu nastopil »Mini cirkus Buffetto«. Večer bo po voučje vodil stari Marucelli Boj. Otvoritev pustne razstave otroških del osnovne šole »France Bevk« iz Opčin.

Sobota, 25. februar 2006

14.00Sprevod 39. Kraškega pusta

Gostje Skupina »Vrbiške šjme« (Ilirska Bistrica)

Po sprevoduNagrajevanje na trgu Brdina
Nastop plesne skupine »Plesna skupina Bast« iz Ljubljane ter žonglerji iz Ljubljane »Cirkus pri koritu«.
Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču Prosvetnega doma
Nastopali bodo godba »Dej še an litro«, žonglerji »Cirkus pri koritu« in »Harmonikarice Zupan« iz Mengša. Delovali bodo dobro založeni kioski z vročimi pijačami ter mastnimi klobasami v režiji SK Brdina, tabornikov RMV in pevskega zbora Tabor.