58ªCarnevale carsico 2027Sfilata di carnevale 2027

Program 40. Kraškega pusta 2007
Sobota10februar 2007
  1. 11.00

    Tiskovna konferenca 40. Kraškega pusta

    V Zadružni kraški banki tiskovna konferenca 40. Kraškega pusta ter predstavitev knjige »Iz preteklosti v bodočnost«.
Torek13februar 2007
  1. 18.00

    Odprtje 40. Kraškega pusta

    V Prosvetnem domu odprtje 40. Kraškega pusta s prisotnostjo Vašega Veličanstva Kralja in Kraljice ter otvoritev pustne razstave otroških del osnovne šole »France Bevk« iz Opčin.
  2. 20.30

    Kabaretna predstava »Še to spijemo pa gremo!«

    Gledališče »Komigo« v kabaretni predstavi »Še to spijemo pa gremo!«
Sreda14februar 2007
  1. 20.30

    Žrebanje startne liste vozov in skupin mask

    Otvoritev pustne razstave otroških del osnovne šole »France Bevk« iz Opčin.
  2. 21.00

    Kabaretna predstava »Še to spijemo pa gremo!«

    Gledališče »Komigo« v kabaretni predstavi »Še to spijemo pa gremo!«
Četrtek15februar 2007
  1. 17.00

    Mimohod Kralja in Kraljice

    Mimohod po openskih ulicah Vašega Veličanstva Kralja in Kraljice.
  2. 20.30

    Kabaretna predstava »Še to spijemo pa gremo!«

    Gledališče »Komigo« v kabaretni predstavi »Še to spijemo pa gremo!«
Petek16februar 2007
  1. 20.30

    Defile otroških mask

    V Prosvetnem domu na Opčinah »Defile otroških mask« in izbor »Miss Mase in Miss Trskee«. Gost večera: plesno akrobatska skupina »Bast« iz Ljubljane.
    Vodi
    Večer bo z divjim jezikom povezoval modras Marucelli Boy
Sobota17februar 2007
  1. 14.00

    Sprevod 40. Kraškega pusta

    Gostje
    »Asc Ravinis iz Paulara« iz Vidma
    Godba
    Sodelovali bodo Godbeno društvo »Prosek«, godba »Viktor Parma iz Trebč« in pihalni orkester »Kapele« iz Slovenije
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma

    Nastop glasbene skupine »Kraški ovčarji« ter navijaške skupine »Cheerdance Millenium«.
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču

    Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, tabornikov RMV in pevskega zbora KD Tabor.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2007

Program 40. Kraškega pusta 2007

Dnevi 6Dogodki 11

Sobota, 10. februar 2007

11.00Tiskovna konferenca 40. Kraškega pusta
V Zadružni kraški banki tiskovna konferenca 40. Kraškega pusta ter predstavitev knjige »Iz preteklosti v bodočnost«.

Torek, 13. februar 2007

18.00Odprtje 40. Kraškega pusta
V Prosvetnem domu odprtje 40. Kraškega pusta s prisotnostjo Vašega Veličanstva Kralja in Kraljice ter otvoritev pustne razstave otroških del osnovne šole »France Bevk« iz Opčin.
20.30Kabaretna predstava »Še to spijemo pa gremo!«
Gledališče »Komigo« v kabaretni predstavi »Še to spijemo pa gremo!«

Sreda, 14. februar 2007

20.30Žrebanje startne liste vozov in skupin mask
Otvoritev pustne razstave otroških del osnovne šole »France Bevk« iz Opčin.
21.00Kabaretna predstava »Še to spijemo pa gremo!«
Gledališče »Komigo« v kabaretni predstavi »Še to spijemo pa gremo!«

Četrtek, 15. februar 2007

17.00Mimohod Kralja in Kraljice
Mimohod po openskih ulicah Vašega Veličanstva Kralja in Kraljice.
20.30Kabaretna predstava »Še to spijemo pa gremo!«
Gledališče »Komigo« v kabaretni predstavi »Še to spijemo pa gremo!«

Petek, 16. februar 2007

20.30Defile otroških mask
V Prosvetnem domu na Opčinah »Defile otroških mask« in izbor »Miss Mase in Miss Trskee«. Gost večera: plesno akrobatska skupina »Bast« iz Ljubljane.

Vodi Večer bo z divjim jezikom povezoval modras Marucelli Boy

Sobota, 17. februar 2007

14.00Sprevod 40. Kraškega pusta

Gostje »Asc Ravinis iz Paulara« iz Vidma

Godba Sodelovali bodo Godbeno društvo »Prosek«, godba »Viktor Parma iz Trebč« in pihalni orkester »Kapele« iz Slovenije

Po sprevoduNagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma
Nastop glasbene skupine »Kraški ovčarji« ter navijaške skupine »Cheerdance Millenium«.
Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču
Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, tabornikov RMV in pevskega zbora KD Tabor.