58.Kraški pust 2027Pustna povorka 2027

Program 41. izvedbe Kraškega pusta2008
Sobota12januar 2008
  1. Do 5. 2.

    Fotografska razstava »Zamrznjeni norčavi čas«

    Od sobote 12. 1. do 5. 2. 2008 bo v Bambičevi galeriji v sodelovanju s Skladom M. Čuk fotografska razstava Primoža Hienga »Zamrznjeni norčavi čas«.
Sobota26januar 2008
  1. 11.00

    Predstavitev 41. Kraškega pusta

    Predstavitev 41. Kraškega pusta v občinski Vinoteki v Zgoniku.
Torek29januar 2008
  1. 18.00

    Odprtje 41. Kraškega pusta

    V Prosvetnem domu odprtje 41. Kraškega pusta s prisotnostjo Vašega Veličanstva Kralja Polončar in Kraljice Mita Borovnica ter otvoritev pustne razstave otroških del osnovne šole »Virgil Šček« iz Nabrežine.
  2. 20.30

    Kabaretna predstava »Radio - aktivni live!«

    Teater »Komigo« s kabaretno predstavo »Radio - aktivni live!«
Sreda30januar 2008
  1. 20.00

    Žrebanje startne liste vozov in skupin mask

  2. 20.30

    Kabaretna predstava »Radio - aktivni live!«

    Teater »Komigo« s kabaretno predstavo »Radio - aktivni live!«
Četrtek31januar 2008
  1. 17.00

    Mimohod Kralja in Kraljice

    Mimohod po openskih ulicah Vašega Veličanstva Kralja in Kraljice.
  2. 20.30

    Kabaretna predstava »Radio - aktivni live!«

    Teater »Komigo« s kabaretno predstavo »Radio - aktivni live!«
Petek1februar 2008
  1. 20.30

    Defile otroških mask in izbor Pustklobuk

    V Prosvetnem domu na Opčinah. Gost večera: plesna skupina »Bled« iz Bleda (Slo).
    Vodi
    Večer bo povezovala Tatiana Turco
Sobota2februar 2008
  1. 14.00

    Sprevod 41. Kraškega pusta (preložen na soboto, 9. 2.)

    Sprevod je bil preložen na soboto, 9. februarja.
Sobota9februar 2008
  1. 14.00

    Sprevod 41. Kraškega pusta

    Gostje
    Godba iz Mengša in brazilska skupina Berimbau
    Vodita
    Povorko Kraškega pusta bosta vodila Mairim Cheber in Tjaša Ruzzier
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje v pustnem borjaču Prosvetnega doma

    Nastop glasbene skupine Kraški ovčarji, plesno akrobatske skupine »ŠK Flip« iz Pirana (Slo) in godbe iz Mengša iz Slovenije ter domače godbe s Proseka in godbe na pihala Kras (Doberdob).
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču

    Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, tabornikov RMV in pevskega zbora Tabor. Ob priliki bo odprta tudi osmica na Brdini.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2008

Program 41. izvedbe Kraškega pusta2008

Dnevi 8Dogodki 13

Sobota, 12. januar 2008

Do 5. 2.Fotografska razstava »Zamrznjeni norčavi čas«
Od sobote 12. 1. do 5. 2. 2008 bo v Bambičevi galeriji v sodelovanju s Skladom M. Čuk fotografska razstava Primoža Hienga »Zamrznjeni norčavi čas«.

Sobota, 26. januar 2008

11.00Predstavitev 41. Kraškega pusta
Predstavitev 41. Kraškega pusta v občinski Vinoteki v Zgoniku.

Torek, 29. januar 2008

18.00Odprtje 41. Kraškega pusta
V Prosvetnem domu odprtje 41. Kraškega pusta s prisotnostjo Vašega Veličanstva Kralja Polončar in Kraljice Mita Borovnica ter otvoritev pustne razstave otroških del osnovne šole »Virgil Šček« iz Nabrežine.
20.30Kabaretna predstava »Radio - aktivni live!«
Teater »Komigo« s kabaretno predstavo »Radio - aktivni live!«

Sreda, 30. januar 2008

20.00Žrebanje startne liste vozov in skupin mask
20.30Kabaretna predstava »Radio - aktivni live!«
Teater »Komigo« s kabaretno predstavo »Radio - aktivni live!«

Četrtek, 31. januar 2008

17.00Mimohod Kralja in Kraljice
Mimohod po openskih ulicah Vašega Veličanstva Kralja in Kraljice.
20.30Kabaretna predstava »Radio - aktivni live!«
Teater »Komigo« s kabaretno predstavo »Radio - aktivni live!«

Petek, 1. februar 2008

20.30Defile otroških mask in izbor Pustklobuk
V Prosvetnem domu na Opčinah. Gost večera: plesna skupina »Bled« iz Bleda (Slo).

Vodi Večer bo povezovala Tatiana Turco

Sobota, 2. februar 2008

14.00Sprevod 41. Kraškega pusta (preložen na soboto, 9. 2.)
Sprevod je bil preložen na soboto, 9. februarja.

Sobota, 9. februar 2008

14.00Sprevod 41. Kraškega pusta

Gostje Godba iz Mengša in brazilska skupina Berimbau

Vodita Povorko Kraškega pusta bosta vodila Mairim Cheber in Tjaša Ruzzier

Po sprevoduNagrajevanje v pustnem borjaču Prosvetnega doma
Nastop glasbene skupine Kraški ovčarji, plesno akrobatske skupine »ŠK Flip« iz Pirana (Slo) in godbe iz Mengša iz Slovenije ter domače godbe s Proseka in godbe na pihala Kras (Doberdob).
Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču
Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, tabornikov RMV in pevskega zbora Tabor. Ob priliki bo odprta tudi osmica na Brdini.