58.Kraški pust 2027Pustna povorka 2027

Program 44. izvedbe Kraškega pusta 2011
Četrtek3marec 2011
  1. 17.30

    Prihod kralja in kraljice

    Prihod Vašega Veličanstva Kralja Krcebubija in Kraljice Filomene Kavke Prstopavke 44. Kraškega pusta z zgodovinskim tramvajem št. 6 na opensko tramvajsko postajo, žrebanje startne liste vozov in skupin mask ter otvoritev razstave otroških del osnovne šole France Bevk iz Opčin. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci iz Praprota.
    Vodi
    Program bo vodil Omar Marucelli
Petek4marec 2011
  1. 20.00

    Defile otroških mask in predstava »X faktor«

    V Prosvetnem domu na Opčinah otvoritev pustne razstave Skritih plati odbornikov. Nastop gledališke skupine »Tamara Petaros« z veseloigro »Vici na špici 2«. »Defile otroških mask«. Nastop otroške plesne skupine društva KD Tabor, sledi predstava »X faktor«.
    Tekst in režija
    Tatjana Malalan
    Nastopajo
    Tatjana Malalan, Irene Pahor, Jasmina Smotlak
    Vodita
    Večer bosta povezovala »P & M« Lucija Pirjavec in Omar Marucelli
Sobota5marec 2011
  1. 14.00

    Sprevod 44. Kraškega pusta

    Foto extempore
    V sodelovanju s foto krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«
    Godba
    Sodelovali bosta Godbeno društvo »Prosek« in godba »Viktor Parma« iz Trebč
    Vodita
    Povorko Kraškega pusta bosta vodila Lucija Pirjavec in Giorgio Amodeo
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma

    Zaigrali bodo »Kraški muzikantje« in skupina »Dej še en litro«.
    Vodita
    Program v »Pustnem borjaču« bosta vodila Lucija Pirjavec in Giorgio Amodeo
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču

    Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina in pevskega zbora KD Tabor.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2011

Program 44. izvedbe Kraškega pusta 2011

Dnevi 3Dogodki 5

Četrtek, 3. marec 2011

17.30Prihod kralja in kraljice
Prihod Vašega Veličanstva Kralja Krcebubija in Kraljice Filomene Kavke Prstopavke 44. Kraškega pusta z zgodovinskim tramvajem št. 6 na opensko tramvajsko postajo, žrebanje startne liste vozov in skupin mask ter otvoritev razstave otroških del osnovne šole France Bevk iz Opčin. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci iz Praprota.

Vodi Program bo vodil Omar Marucelli

Petek, 4. marec 2011

20.00Defile otroških mask in predstava »X faktor«
V Prosvetnem domu na Opčinah otvoritev pustne razstave Skritih plati odbornikov. Nastop gledališke skupine »Tamara Petaros« z veseloigro »Vici na špici 2«. »Defile otroških mask«. Nastop otroške plesne skupine društva KD Tabor, sledi predstava »X faktor«.

Tekst in režija Tatjana Malalan

Nastopajo Tatjana Malalan, Irene Pahor, Jasmina Smotlak

Vodita Večer bosta povezovala »P & M« Lucija Pirjavec in Omar Marucelli

Sobota, 5. marec 2011

14.00Sprevod 44. Kraškega pusta

Foto extempore V sodelovanju s foto krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«

Godba Sodelovali bosta Godbeno društvo »Prosek« in godba »Viktor Parma« iz Trebč

Vodita Povorko Kraškega pusta bosta vodila Lucija Pirjavec in Giorgio Amodeo

Po sprevoduNagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma
Zaigrali bodo »Kraški muzikantje« in skupina »Dej še en litro«.

Vodita Program v »Pustnem borjaču« bosta vodila Lucija Pirjavec in Giorgio Amodeo

Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču
Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina in pevskega zbora KD Tabor.