58.Kraški pust 2027Pustna povorka 2027

Program 45. izvedbe Kraškega pusta 2012
Sreda15februar 2012
  1. 18.00

    Otvoritev razstave

    Otvoritev razstave v prostorih Zadružne kraške banke na Opčinah izdelkov Marise Dolce in fotografij Kraškega pusta Marka Lupinca.
    Predstavitev
    Vivijana Kljun
Četrtek16februar 2012
  1. 18.00

    Prihod kralja in kraljice

    Prihod Vašega Veličanstva Kralja Tuoneta Krodeghina in Kraljice Matilde Šalamin 45. Kraškega pusta z zgodovinskim avtobusom na Opčine pred picerijo Rino, žrebanje štartne liste vozov in skupin mask. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci iz Praprota.
    Vodi
    Program bo vodil Omar Marucelli
Petek17februar 2012
  1. 20.00

    Defile otroških mask

    V Prosvetnem domu na Opčinah nastop gledališke skupine »Tamara Petaros« z veseloigro »Vici na špici 3«. »Defile otroških mask«. Nastop »Baletnega društva Sežana«.
    Vodita
    Večer bosta povezovala »P & M« Nikol Križmančič in Omar Marucelli
Sobota18februar 2012
  1. 14.00

    Sprevod 45. Kraškega pusta

    Foto extempore
    V sodelovanju s foto krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«
    Gostje
    Skupina »Asc Ravinis iz Paulara« (Videm)
    Godba
    Sodelovali bosta Godbeno društvo »Prosek« in godba »Viktor Parma« iz Trebč
    Vodita
    Povorko Kraškega pusta bosta vodila Nikol Križmančič in Peter Verč
    Asc Ravinis iz Paulara
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma

    Zaigrali bodo »Kraški muzikantje« in godba »Viktor Parma« iz Trebč.
    Vodita
    Program v »Pustnem borjaču« bosta vodila Nikol Križmančič in Peter Verč
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču

    Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka in pevskega zbora KD Tabor.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2012

Program 45. izvedbe Kraškega pusta 2012

Dnevi 4Dogodki 6

Sreda, 15. februar 2012

18.00Otvoritev razstave
Otvoritev razstave v prostorih Zadružne kraške banke na Opčinah izdelkov Marise Dolce in fotografij Kraškega pusta Marka Lupinca.

Predstavitev Vivijana Kljun

Četrtek, 16. februar 2012

18.00Prihod kralja in kraljice
Prihod Vašega Veličanstva Kralja Tuoneta Krodeghina in Kraljice Matilde Šalamin 45. Kraškega pusta z zgodovinskim avtobusom na Opčine pred picerijo Rino, žrebanje štartne liste vozov in skupin mask. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci iz Praprota.

Vodi Program bo vodil Omar Marucelli

Petek, 17. februar 2012

20.00Defile otroških mask
V Prosvetnem domu na Opčinah nastop gledališke skupine »Tamara Petaros« z veseloigro »Vici na špici 3«. »Defile otroških mask«. Nastop »Baletnega društva Sežana«.

Vodita Večer bosta povezovala »P & M« Nikol Križmančič in Omar Marucelli

Sobota, 18. februar 2012

14.00Sprevod 45. Kraškega pusta

Foto extempore V sodelovanju s foto krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«

Gostje Skupina »Asc Ravinis iz Paulara« (Videm)

Godba Sodelovali bosta Godbeno društvo »Prosek« in godba »Viktor Parma« iz Trebč

Vodita Povorko Kraškega pusta bosta vodila Nikol Križmančič in Peter Verč

Po sprevoduNagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma
Zaigrali bodo »Kraški muzikantje« in godba »Viktor Parma« iz Trebč.

Vodita Program v »Pustnem borjaču« bosta vodila Nikol Križmančič in Peter Verč

Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču
Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka in pevskega zbora KD Tabor.