58.Kraški pust 2027Pustna povorka 2027

Program 47. izvedbe Kraškega pusta 2014
Sobota22februar 2014
  1. Do 2. 3.

    Razstava »Pustne norosti«

    V sejni dvorani Zadružne kraške banke na Opčinah bo od 22. februarja do 2. marca odprta razstava Pustne norosti. Razstavljajo Marisa Dolce, Bati Starc in Aldo Usberghi.
    Urnik
    v nedeljo od 10. do 12. ure, delavniki od 17. do 19. ure
Četrtek27februar 2014
  1. 18.00

    Prihod kralja in kraljice

    Prihod Vašega Veličanstva Kralja Ludvik Fajn Besoffen (Puhn) in Kraljice Rwžca K'rwšca 47. Kraškega pusta z zgodovinskim prikoličarjem (sidecar) na Opčine pred picerijo Veto, žrebanje štartne liste vozov in skupin mask. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci z Opčin.
    Vodi
    Program bo vodil Omar Marucelli
Petek28februar 2014
  1. 20.00

    Pustni defile »Morski svet«

    V Prosvetnem domu na Opčinah nastop ansambla »Hakers«. »Pustni defile Morski svet«.
    Vodita
    Večer bosta povezovala »E & O« Eugen Ban in Omar Marucelli
Sobota1marec 2014
  1. 14.00

    Sprevod 47. Kraškega pusta

    Gostje
    »Plapolajoče zastave z muzikanti Pro Loco - Fornovo Taro (PR)«
    Godba
    Sodelovali bosta Godbeno društvo »Prosek« in godba »Viktor Parma« iz Trebč
    Vodijo
    Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Eugen Ban, Marko Sancin in Omar Marucelli
    Foto extempore
    V sodelovanju s foto krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«
    Plapolajoče zastave z muzikanti Pro Loco - Fornovo Taro
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma

    Zaigrali bodo skupina »Munda Štajerci«, »Plapolajoče zastave z muzikanti Pro Loco - Fornovo Taro« in godba »Viktor Parma« iz Trebč.
    Munda Štajerci
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču

    Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka in pevskega zbora KD Tabor.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2014

Program 47. izvedbe Kraškega pusta 2014

Dnevi 4Dogodki 6

Sobota, 22. februar 2014

Do 2. 3.Razstava »Pustne norosti«
V sejni dvorani Zadružne kraške banke na Opčinah bo od 22. februarja do 2. marca odprta razstava Pustne norosti. Razstavljajo Marisa Dolce, Bati Starc in Aldo Usberghi.

Urnik v nedeljo od 10. do 12. ure, delavniki od 17. do 19. ure

Četrtek, 27. februar 2014

18.00Prihod kralja in kraljice
Prihod Vašega Veličanstva Kralja Ludvik Fajn Besoffen (Puhn) in Kraljice Rwžca K'rwšca 47. Kraškega pusta z zgodovinskim prikoličarjem (sidecar) na Opčine pred picerijo Veto, žrebanje štartne liste vozov in skupin mask. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci z Opčin.

Vodi Program bo vodil Omar Marucelli

Petek, 28. februar 2014

20.00Pustni defile »Morski svet«
V Prosvetnem domu na Opčinah nastop ansambla »Hakers«. »Pustni defile Morski svet«.

Vodita Večer bosta povezovala »E & O« Eugen Ban in Omar Marucelli

Sobota, 1. marec 2014

14.00Sprevod 47. Kraškega pusta

Gostje »Plapolajoče zastave z muzikanti Pro Loco - Fornovo Taro (PR)«

Godba Sodelovali bosta Godbeno društvo »Prosek« in godba »Viktor Parma« iz Trebč

Vodijo Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Eugen Ban, Marko Sancin in Omar Marucelli

Foto extempore V sodelovanju s foto krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«

Po sprevoduNagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma
Zaigrali bodo skupina »Munda Štajerci«, »Plapolajoče zastave z muzikanti Pro Loco - Fornovo Taro« in godba »Viktor Parma« iz Trebč.
Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču
Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka in pevskega zbora KD Tabor.