58.Kraški pust 2027Pustna povorka 2027

Program 49. izvedbe Kraškega pusta 2016
Četrtek4februar 2016
  1. 19.00

    Prihod kralja in kraljice

    Prihod Vašega Veličanstva Kralja Hermana Rimonika in Kraljice Edvine Mandoline 49. Kraškega pusta z zgodovinskim vozilom Trabant in Yugo Koral na Opčine pred Pub »El Covo de Jameson«, žrebanje štartne liste vozov in skupin mask. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci iz Medje vasi in Štivana.
    Vodi
    Program bo vodil Omar Marucelli
Petek5februar 2016
  1. 19.30

    Pustni defile

    V Prosvetnem domu na Opčinah nastop skupine »Orange Juice«. »Pustni defile«. Neverjetne čarovnije čarodejke »Frančiška«.
    Vodi
    Večer bo povezoval Omar Marucelli
    Frančiška
Sobota6februar 2016
  1. 14.00

    Sprevod 49. Kraškega pusta

    Foto extempore
    V sodelovanju s krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«
    Gostje
    »Brkinska godba«
    Godba
    Sodelovali bodo Godbeno društvo »Prosek«, godba »Viktor Parma« iz Trebč in pihalni orkester »Ricmanje«
    Vodijo
    Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Eugen Ban, Marko Sancin in Omar Marucelli
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma

    Za veselo vzdušje bo poskrbela skupina »Akordi«.
    Akordi
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču

    Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka KD Tabor in pevskega zbora KD Tabor.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2016

Program 49. izvedbe Kraškega pusta 2016

Dnevi 3Dogodki 5

Četrtek, 4. februar 2016

19.00Prihod kralja in kraljice
Prihod Vašega Veličanstva Kralja Hermana Rimonika in Kraljice Edvine Mandoline 49. Kraškega pusta z zgodovinskim vozilom Trabant in Yugo Koral na Opčine pred Pub »El Covo de Jameson«, žrebanje štartne liste vozov in skupin mask. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci iz Medje vasi in Štivana.

Vodi Program bo vodil Omar Marucelli

Petek, 5. februar 2016

19.30Pustni defile
V Prosvetnem domu na Opčinah nastop skupine »Orange Juice«. »Pustni defile«. Neverjetne čarovnije čarodejke »Frančiška«.

Vodi Večer bo povezoval Omar Marucelli

Sobota, 6. februar 2016

14.00Sprevod 49. Kraškega pusta

Foto extempore V sodelovanju s krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«

Gostje »Brkinska godba«

Godba Sodelovali bodo Godbeno društvo »Prosek«, godba »Viktor Parma« iz Trebč in pihalni orkester »Ricmanje«

Vodijo Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Eugen Ban, Marko Sancin in Omar Marucelli

Po sprevoduNagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma
Za veselo vzdušje bo poskrbela skupina »Akordi«.
Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču
Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka KD Tabor in pevskega zbora KD Tabor.