58.Kraški pust 2027Pustna povorka 2027

Program 50. izvedbe Kraškega pusta 2017
Sreda22februar 2017
  1. 20.30

    Predstavitev dokumentarca »Pust je naš«

    V Zadružni kraški banki predstavitev dokumentarca »Pust je naš«.
Četrtek23februar 2017
  1. 19.00

    Prihod kralja in kraljice

    Prihod Vašega Veličanstva kralja Pekeč Suhi Teč in kraljice Pija, ki jo teran zvija 50. Kraškega pusta z rišojem na Opčine v »Prosvetni dom«, otvoritev razstave krožka FOTO VIDEO TRST 80 ter srednjih šol S. Kosovela in F. Levstika pod mentorstvom prof. Helene Volpi. Žrebanje štartne liste vozov in skupin mask. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci iz Saleža.
    Vodi
    Program bo vodil Omar Marucelli
Petek24februar 2017
  1. 19.30

    Pustni defile

    V Prosvetnem domu na Opčinah »Pustni defile«, neverjetne čarovnije čarodeja »Jole Cole« in nastop skupine »Love Guns« ter »DJ Mitya«.
    Vodi
    Večer bo povezoval Omar Marucelli
    Čarodej Jole Cole
Sobota25februar 2017
  1. 14.00

    Sprevod 50. Kraškega pusta

    Foto extempore
    V sodelovanju s krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«
    Gostje
    »Kurenti« s Ptuja
    Godba
    Sodelovali bodo Godbeno društvo »Prosek« in pihalni orkester »Ricmanje«
    Vodijo
    Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Eugen Ban, Giorgio Amodeo in Omar Marucelli
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma

    Za veselo vzdušje bo poskrbela skupina »Nebojsega«.
    Nebojsega
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču

    Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka KD Tabor in pevskega zbora KD Tabor.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2017

Program 50. izvedbe Kraškega pusta 2017

Dnevi 4Dogodki 6

Sreda, 22. februar 2017

20.30Predstavitev dokumentarca »Pust je naš«
V Zadružni kraški banki predstavitev dokumentarca »Pust je naš«.

Četrtek, 23. februar 2017

19.00Prihod kralja in kraljice
Prihod Vašega Veličanstva kralja Pekeč Suhi Teč in kraljice Pija, ki jo teran zvija 50. Kraškega pusta z rišojem na Opčine v »Prosvetni dom«, otvoritev razstave krožka FOTO VIDEO TRST 80 ter srednjih šol S. Kosovela in F. Levstika pod mentorstvom prof. Helene Volpi. Žrebanje štartne liste vozov in skupin mask. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci iz Saleža.

Vodi Program bo vodil Omar Marucelli

Petek, 24. februar 2017

19.30Pustni defile
V Prosvetnem domu na Opčinah »Pustni defile«, neverjetne čarovnije čarodeja »Jole Cole« in nastop skupine »Love Guns« ter »DJ Mitya«.

Vodi Večer bo povezoval Omar Marucelli

Sobota, 25. februar 2017

14.00Sprevod 50. Kraškega pusta

Foto extempore V sodelovanju s krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«

Gostje »Kurenti« s Ptuja

Godba Sodelovali bodo Godbeno društvo »Prosek« in pihalni orkester »Ricmanje«

Vodijo Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Eugen Ban, Giorgio Amodeo in Omar Marucelli

Po sprevoduNagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma
Za veselo vzdušje bo poskrbela skupina »Nebojsega«.
Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču
Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka KD Tabor in pevskega zbora KD Tabor.