58.Kraški pust 2027Pustna povorka 2027

Program 51. izvedbe Kraškega pusta 2018
Četrtek8februar 2018
  1. 19.00

    Prihod kralja in kraljice

    Prihod Vašega Veličanstva kralja Felicjan Vodozlivec in kraljice Trzinka Rožmarinka 51. Kraškega pusta s kraškim vozilom na Opčine v gostilno-picerijo »Veto«, žrebanje štartne liste vozov in skupin mask. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci iz Saleža.
    Vodi
    Program bo vodil Omar Marucelli
Petek9februar 2018
  1. 19.30

    Tematski pustni defile - Svet živali

    V Prosvetnem domu na Opčinah »Tematski pustni defile - Svet živali« in nastop klovna in žonglerja Jakoba Berganta. Sledil bo nastop skupine »Mlade gazde«.
    Vodi
    Večer bo povezoval Omar Marucelli
    Klovn in žongler Jakob Bergant
Sobota10februar 2018
  1. 14.00

    Sprevod 51. Kraškega pusta

    Foto extempore
    V sodelovanju s krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«
    Gostje
    Banda »Camillo Borgana & Majorettes Furlanutes« iz Madrisia di Fagagna
    Godba
    Sodelovali bodo Godbeno društvo »Prosek«, godba »Viktor Parma iz Trebč« in pihalni orkester »Ricmanje«
    Vodijo
    Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Patrizia Jurinčič Finžgar, Giorgio Amodeo in Omar Marucelli
    Camillo Borgana & Majorettes Furlanutes
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma

    Za veselo vzdušje bo poskrbel ansambel »Kraški kvintet«.
    Kraški kvintet
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču

    Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka KD Tabor in pevskega zbora KD Tabor.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2018

Program 51. izvedbe Kraškega pusta 2018

Dnevi 3Dogodki 5

Četrtek, 8. februar 2018

19.00Prihod kralja in kraljice
Prihod Vašega Veličanstva kralja Felicjan Vodozlivec in kraljice Trzinka Rožmarinka 51. Kraškega pusta s kraškim vozilom na Opčine v gostilno-picerijo »Veto«, žrebanje štartne liste vozov in skupin mask. Za veselo vzdušje bodo poskrbeli godci iz Saleža.

Vodi Program bo vodil Omar Marucelli

Petek, 9. februar 2018

19.30Tematski pustni defile - Svet živali
V Prosvetnem domu na Opčinah »Tematski pustni defile - Svet živali« in nastop klovna in žonglerja Jakoba Berganta. Sledil bo nastop skupine »Mlade gazde«.

Vodi Večer bo povezoval Omar Marucelli

Sobota, 10. februar 2018

14.00Sprevod 51. Kraškega pusta

Foto extempore V sodelovanju s krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«

Gostje Banda »Camillo Borgana & Majorettes Furlanutes« iz Madrisia di Fagagna

Godba Sodelovali bodo Godbeno društvo »Prosek«, godba »Viktor Parma iz Trebč« in pihalni orkester »Ricmanje«

Vodijo Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Patrizia Jurinčič Finžgar, Giorgio Amodeo in Omar Marucelli

Po sprevoduNagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma
Za veselo vzdušje bo poskrbel ansambel »Kraški kvintet«.
Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču
Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka KD Tabor in pevskega zbora KD Tabor.