58.Kraški pust 2027Pustna povorka 2027

Program 54. Kraškega pusta 2023
Petek17februar 2023
  1. 18.00

    Tematski pustni defile

    V organizaciji Združenja staršev O.Š. F. Bevk, K.D. Tabor in OMK. V Prosvetnem domu na Opčinah »Tematski pustni defile«, special guest »Super heroj«.
    Vodi
    Večer bo povezoval Matija Kralj
  2. 21.00

    Zabava z Ansamblom Nebojsega

    Zabava s skupino »Ansambel Nebojsega«.
    Ansambel Nebojsega
Sobota18februar 2023
  1. 14.00

    Sprevod 54. Kraškega pusta

    Na čelu sprevoda: kralj Bret Osvajamsvet in kraljica Gaga Nepomaga.
    Foto extempore
    V sodelovanju s krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«
    Gostje
    »Društvo Koranti Poetovio - Ptuj«
    Godba
    Sodelovali bodo Godbeno društvo »Prosek« in godba »Viktor Parma iz Trebč«
    Vodijo
    Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Matia Kralj, Evgen Ban in Omar Marucelli
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma

    Za veselo vzdušje bo poskrbela skupina »Sladki greh«.
    Sladki greh
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču

    Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka KD Tabor in KD Tabor.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2023

Program 54. Kraškega pusta 2023

Dnevi 2Dogodki 5

Petek, 17. februar 2023

18.00Tematski pustni defile
V organizaciji Združenja staršev O.Š. F. Bevk, K.D. Tabor in OMK. V Prosvetnem domu na Opčinah »Tematski pustni defile«, special guest »Super heroj«.

Vodi Večer bo povezoval Matija Kralj

21.00Zabava z Ansamblom Nebojsega
Zabava s skupino »Ansambel Nebojsega«.

Sobota, 18. februar 2023

14.00Sprevod 54. Kraškega pusta
Na čelu sprevoda: kralj Bret Osvajamsvet in kraljica Gaga Nepomaga.

Foto extempore V sodelovanju s krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«

Gostje »Društvo Koranti Poetovio - Ptuj«

Godba Sodelovali bodo Godbeno društvo »Prosek« in godba »Viktor Parma iz Trebč«

Vodijo Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Matia Kralj, Evgen Ban in Omar Marucelli

Po sprevoduNagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma
Za veselo vzdušje bo poskrbela skupina »Sladki greh«.
Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču
Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka KD Tabor in KD Tabor.