58.Kraški pust 2027Pustna povorka 2027

Program 56. Kraškega pusta 2025
Četrtek27februar 2025
  1. 17.00

    Prihod kralja in kraljice

    Prihod kralja Pinkoslav Štivanski Vodovodski in kraljice Sirenka Secada de Pescadur »56. Kraškega pusta« na Opčine v Prosvetni dom v spremstvu godbe Salež.
Petek28februar 2025
  1. 21.00

    Pustni Škandal - The Authentics in DJ Cozzi

    V Prosvetnem domu na Opčinah »Pustni Škandal - The Authentics in DJ Cozzi«. Organizacija OMK.
Sobota1marec 2025
  1. 14.00

    Sprevod 56. Kraškega pusta

    Na čelu sprevoda: kralj Pinkoslav Štivanski Vodovodski in kraljica Sirenka Secada de Pescadur.
    Foto extempore
    V sodelovanju s krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«
    Godba
    Sodelovalo bo Godbeno društvo »Prosek«
    Vodijo
    Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Matija Kralj, Jasmina Gruden in Omar Marucelli
  2. Po sprevodu

    Nagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma

    Za veselo vzdušje bo poskrbela skupina »Jacksoni«.
    Jacksoni
  3. Po nagrajevanju

    Zabava v pustnem borjaču

    Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka KD Tabor in KD Tabor.

Odbor kraškega pusta
Sedež v Domu Brdina, Proseška ulica, 109 – 34151 Opčine – Trst
CF 80018790321 – GSM +39 347 9419607
E-mail: info@kraskipust.org – PEC: kraskipust@pec.it

Kraški pust 2025

Program 56. Kraškega pusta 2025

Dnevi 3Dogodki 5

Četrtek, 27. februar 2025

17.00Prihod kralja in kraljice
Prihod kralja Pinkoslav Štivanski Vodovodski in kraljice Sirenka Secada de Pescadur »56. Kraškega pusta« na Opčine v Prosvetni dom v spremstvu godbe Salež.

Petek, 28. februar 2025

21.00Pustni Škandal - The Authentics in DJ Cozzi
V Prosvetnem domu na Opčinah »Pustni Škandal - The Authentics in DJ Cozzi«. Organizacija OMK.

Sobota, 1. marec 2025

14.00Sprevod 56. Kraškega pusta
Na čelu sprevoda: kralj Pinkoslav Štivanski Vodovodski in kraljica Sirenka Secada de Pescadur.

Foto extempore V sodelovanju s krožkom FOTO VIDEO TRST 80: »Pustni foto extempore«

Godba Sodelovalo bo Godbeno društvo »Prosek«

Vodijo Povorko Kraškega pusta in program v pustnem borjaču bodo vodili Matija Kralj, Jasmina Gruden in Omar Marucelli

Po sprevoduNagrajevanje v »Pustnem borjaču« Prosvetnega doma
Za veselo vzdušje bo poskrbela skupina »Jacksoni«.
Po nagrajevanjuZabava v pustnem borjaču
Zabava se nadaljuje v pustnem borjaču Prosvetnega doma med klobasami in zeljem, ki se bo cedilo iz kioskov zabeljenih kuharjev SK Brdina, Mladinskega krožka KD Tabor in KD Tabor.